• 0850 888 8160
  • destek@mektepsms.com
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Aşağıya dokunun!

Evci İzin Bilgilendirme
Evci İzin Bilgilendirme

Pansiyonu olan kurumların en zorlandığı iş de Pansiyon Evci İzinlerinin veliyle paylaşılması. E-Okul'a girmesi kolay, bunu bir türlü yapabiliyorsunuz zaten. Ama her öğrencinin adresi farklı, hemen her öğrencinin giriş çıkış saatleri farklı. Bu yüzden toplu sms tek başına maalesef çözüm olmuyor ya da eksik yanı kalıyor.
Asıl yapılması gereken veliye öğrencisinin hangi zaman aralıklarında nerede olduğu bilgisidir. Mecbur mu; hayır... Ama okulunuzun prestiji artsın istemez misiniz? Ya da bu yorucu iş sizin için sıradan bir işe dönüşsün istemez misiniz?
Bu konuda sizi daha iyi anlayan bir sistem olmadığını temin ederiz.
Mektep SMS olarak bu modülü sizin için geliştirdik ve tek yapmanız gereken tek butonla evci bilgilerini E-Okul'dan panele aktarmak, ardından anında SMS ile göndermek.

Sağladığı Kolaylıklar

Zamandan Tasarruf

Saatler süren ya da zorluğundan dolayı hiç gerçekleşmeyen Evci İzin Bilgilendirme işini saniyelere sığdırır

Yüksek Güvenlik

Velinin sahip olduğu her doğru bilginin ilerde yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçme olasılığı yüksektir.

Merak Edilenler
Hayır. Dışardan farklı gibi görünse de, yapı aynıdır. Bu yüzden aynı panel içinden pansiyon modülünü de kullanabilirsiniz. Dilerseniz Pansiyon Müdür Yard. için bir Alt Kullanıcı hesabı açıp, ona ait işlemleri ayırabilirsiniz.
Hayır. Sistem bu bilgileri E-Okul'dan 2 saniye gibi kısa bir sürede alacak ve işleminizi tamamlayacaktır. Size sadece gönder butonuna basarak işlemi sonlandırmak kalır.
Bunun için de ek bir ücret yoktur. Siz sadece kullandığınız SMS Kredilerinin ücretini ödersiniz.