• 0850 888 8160
  • destek@mektepsms.com
Özel Deneme Sınav Sonuçları

Okullarda başarıyı daha üst düzeylere çıkarmak amacıyla Deneme Sınavları yapılır. Deneme sınavı bazen bir yayınevi ile anlaşılarak yapıldığı gibi, kurumun kendi çabalarıyla da yapılabilir. Her iki durumda da veliye bilgi aşamasında güçlükler yaşanmaktadır. Veliye en hızlı ve kolay yoldan sınav sonçlarını göndermek de yine toplu sms ile mümkündür.

Yayınevleri sınav sonuçlarını toplu sms ile gönderme seçeneğini de sunmakta fakat bunu fahiş fiyatlar ile yapmaktadır. Haliyle devlet okulları da bu konuda 1 adım geri atarak, sonuçları panolardan duyurmak veya çok zahmetli bir yol olsa da klasik SMS firmalarından Excel ile Özel Tasarım SMS göndererek çözüm bulmaktadır. Kurum kendi yaptığında da yine aynı şekilde yollar aramaktadır.

Mektep SMS bu konuda geliştirmiş olduğu Deneme Modülü Tanımlama Entegrasyon sistemi ile, üyelerine özel tamamen ücretsiz olmak kaydıyla Deneme Sınavı ekranları açıyor. Bu sistem ile sadece 1 defa örnek excel dosyasını destek ekibine göndermeniz durumunda panelinize modül tanımlanıyor ve SMS gönderim aşamasında kuruma sadece Modüle ait Excel dosyasını sisteme yüklemek, kontrolü sağlayıp göndermek kalıyor...