• 0850 888 8160
  • destek@mektepsms.com
Kargo İle Evrak Gönderme
Kargo İle Evrak Gönderme

S.T.H. hizmeti sunan işletmecilerin (Toplu SMS, Toplu Faks ,Sanal Santral, Fiziksel Santral, Cep Telefonu Hattı), BTK tarafından talep edilen gerekli maddeler ile hazırlanmış olan Abone Sözleşmesini ve gerekli görülen diğer belgeleri, 28/07/2010 - 27655 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanmış olan Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği'nin 15. maddesinin 6. fıkrası gereği, çalıştıkları kişi veya kurumlardan eksiksiz olarak teslim almaları ve arşivlemeleri gerekmektedir.
Resmi Gazete yazısı için lütfen tıklayın

Evrak asıllarının tarafımıza ulaştırılması konusunda müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Bu işlem Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından zorunlu tutulmakla birlikte, herhangi bir denetlemede evrakların elimizde bulunmaması durumunda hesabınızın tekrar açılmamak kaydıyla kapatılmasına sebep olacağını bilmenizi isteriz.

Gönderim esnasında MNG Kargo şube görevlisine sadece anlaşma kodumuz olan 363499731 bilgisini vermeniz yeterli olacaktır. Ödeme yapmanız gerekmez, ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.