• 0850 888 8160
  • destek@mektepsms.com
Toplu SMS Nedir

İnsan hayatının her anında iletişim kurmak zorundadır ve bu hep böyle olmuştur. Ancak iletişimin şekli her geçen yıl değişmiş ve 21.yüzyıla geldiğimizde hayatımızı kuşatan akıllı telefonlar ile çok farklı bir boyuta sürüklenmiştir.
İnsanlar zamanının büyük bir kısmını telefonla geçiriyor demek bile artık durumu özetlemiyor, çünkü akıllı telefonlar o kadar hayatın içine girdi ki, kalan zamanı telefonla değil, telefondan kalan zamanı diğer ihtiyaçlara harcar duruma geldik.

Peki ya bu kadar telefon kullanıcısının olduğu bir zaman diliminde insanlara duyuru, bilgilendirme, reklam yapmanın en hızlı yolu nedir? Tabii ki yine telefon üzerinden yapılan iletişim şekilleridir. Artık email gönderirken bir akıllı telefonda nasıl göründüğünü hesaplıyor, bir kare fotoğraf çekeceğimiz an bile "Sosyal Medya hesabıma telefondan bakanlar bu fotoğrafı nasıl daha bütünsel görür?" sorularını sormadan devam edemiyoruz.

Madem insanların elinde hep telefon var ve iletişim kurmamız gerekiyor, ozaman en hızlı ve ekonomik çözüm olan Toplu SMS Hizmetlerimizi neden kullanmayasınız. Dünyanın neresinde olursanız olun, internet bağlantınızın olduğu her yerden ve her cihazdan toplu sms paneline bağlanıp dilediğiniz kadar kişiye saniyeler içinde mesajlar gönderebilirsiniz. Bu sayede duyurularınızı, reklamlarınızı, kampanyalarınızı, bildirimlerinizi anında doğru hedefe ulaştırır ve hem zamandan tasarruf sağlarsınız hem de en uygun harcamayla amacınıza ulaşmış olursunuz.